Ogenblik a.u.b. ...
Je bent niet ingelogd
Facebook Twitter

Trainingsrooster

 

Trainingsrooster vanaf 9 oktober 2017


Ma

13:30-14:30

Bosbaan

55+ trimgroep

Paula Snellink, Jan Bootsma

Ma

15:00-16:15

Bosbaan

Sportief wandelen

Paula Snellink

Ma

17.30-18.30

Bosbaan

D-junioren looptraining

Jaap Vlaming

Ma

18:30-19.30

Bosbaan

ABC-junioren looptraining

Jaap Vlaming

Ma

19:00-20:00

Bosbaan

Recreatieve loopgroep

Gerrit Douma, Atsje Hoekstra

Ma

19:00-20:30

Bosbaan

Wegatletiek

Tjeerd Popkema, Rommie de Witte, Gerard Hesselmans

Ma

19.15-20.30

Bosbaan

ABC-junioren

Marleen Loman, Dennis Veltman

Ma

19:30-20:30

Bosbaan

Pose/Verheul-loopgroep

Jaap Vlaming

Di

09:00-10:00

Bosbaan

Recreatieve loopgroep

Paula Snellink (oppas aanwezig)

Di

09:00-10:15

Bosbaan

Wandelgroep (± 6 km per uur)

Wandelgroep op maat (± 5 km per uur)

Janny van Woerden, Jannie Vis,

Elly Brunsveld, Sandra Schrijver

Di

16:30-17:30

Bosbaan

Pupillen

Annet Hegeman, Jolanda Wierda, Kirsten Wierda, Niek ter Haar

Di

18:30-20:30

Bosbaan

Pose/Verheul-loopgroep

Jaap Vlaming

Di

19.00-20.15

Bosbaan**

D-junioren

Karin van Groningen, Romke Wielstra

Di

19:00-20:30

Bosbaan

Recreatieve loopgroep - prestatiegericht

Jasper Stege, Hans Vis

Di

19:00-20:30

Bosbaan

Prestatie loopgroep

Tjeerd Popkema, Peter Gnodde

Di

19:00-20:30

Bosbaan

Krachttraining

Chris Mollenkamp, Gerard Hesselmans

Di

19:15-20:30

Bosbaan

Recreatieve loopgroep

Gerrit Douma, Wim Harsevoort

Di

19:30-20:45

Bosbaan

Sportief wandelen

Kees Versluis, Riet Boersma, Ans Slot

Di

19.30-20.45

Bosbaan

Wandelgroep op maat

Sandra Schrijver, Elly Brunsveld

Wo

19.00-20.30

Bosbaan

Senioren, baanatletiek

Karin van Groningen

Wo

19:30-20:45

Bosbaan

Recreatieve loopgroep

Harrie Loos, Marcel Bos,

Connie Jongejan, Atsje Hoekstra

Do

13:30-14:30

Bosbaan

Recreatieve loopgroep

Frits Vriend, Nanda Grozema, Cornelleke Huisman, Gerdi Wicherson, Jolanda Pater

Do

13:30-14:30

De Voorst

55+ trimgroep

Paula Snellink, Jan Bootsma

Do

16:30-17:30

Bosbaan*

Pupillen

Annet Hegeman, Agnes Olgers, Esmee van de Guchte

Do

17.00-18.00

Bosbaan

ABC-junioren hordetraining

Jaap Vlaming

Do

18.00-19.00

Bosbaan

D-junioren hordetraining

Jaap Vlaming

Do

18.30-20:00

Bosbaan

ABC-junioren

Marleen Loman, Leon ten Klooster

Do

19.00-20:15

Bosbaan

D-junioren

Karin van Groningen

Do

19:00-20:30

Bosbaan

Pose/Verheul-loopgroep

Jaap Vlaming

Do

19:30-20:30

Bosbaan

3Recreanten loopgroepen

Grietje Overmars, Ina Stege, Gerrit Douma, Rommie de Witte, Wim Harsevoort, Hans Vis

Do

19:30-20:45

Bosbaan

Sportief wandelen

Sandra Schrijver

Vr

09:00-10:15

Bosbaan

Sportief wandelen

Wandelgroep op maat

Sandra Schrijver

Elly Brunsveld

Vr

19.00 - 20.30

Bosbaan

Marathontraining-Yasso 800

Ronald Loof

Za

08:30-09:45

Bosbaan

Recreatieve loopgroep

Vacature, Harm Schippers, Gea de Jong, Siewert de Jong, Yke van der Vegt, Ada de Munnik, Afra Kersten

 

*   Vanaf 2 november tot en met 22 februari vindt deze training voor pupillen plaats in de Bosbadhal.

**  Vanaf 31 oktober tot en met 20 februari vindt deze training voor D-junioren plaats in de gymzaal in De Erven.


 

 

 

 

 

 

 

 

Sponsoren

 

Facebook

Twitter