Ogenblik a.u.b. ...
Je bent niet ingelogd
Facebook Twitter

Clubrecords Outdoor

Klik op de gewenste categorie

Pupillen

Junioren
 Jongens

Junioren
 Meisjes

 
 Jongens Pup. A
 Jongens Jun. A Meisjes Jun. A Mannen
 Meisjes Pup. A
Jongens Jun. B Meisjes Jun. B  Mannen 35+
 Jongens Pup. B
Jongens Jun. C Meisjes Jun. C  Mannen 40+
 Meisjes Pup. B
Jongens Jun. D Meisjes Jun. D  Vrouwen
 Jongens Pup. C
     Vrouwen 35+
 Meisjes Pup. C
     Vrouwen 40+

 

Pupillen A - jongens

onderdeel

Outdoor

prest.

naam

plaats

datum

60 m

8.5

Robert v.d.Kolk

Zwolle

20-04-1985

60 m H

9.6

Jaap Gerben Vellinga

Kampen

18-06-2005

1000 m

3.10.6

Wilfried Vergeer

Zwolle

31-08-1985

1000 m W

6.12.8

Sander van Leeuwen

Zaandam

25-04-2003

3000 m W

20.25.0

Sander van Leeuwen

Zaandam

07-06-2002

5000 m W

38.29.4

Sander van Leeuwen

Zaandam

05-09-2003

Hoogspringen

1.55

Julian Jansen

Kampen

16-06-2012

Verspringen

4.95

Julian Jansen

Emmeloord

01-10-2011

Balwerpen

48.11

Alexander v.d.Ree

Dronten

09-06-1990

Kogelstoten

11.37

Raymond Beimers

Zwolle

16-05-1984

4x60 m

36.11

Jasper Voesten
Tom Roossink
Owen Beuckens
Julian Jansen

Dronten

12-05-2012

(naar boven)

Pupillen A - meisjes

onderdeel

Outdoor

prest.

naam

plaats

datum

60 m

8.5

Paula Schouten

Zwolle

?

60 m H

10.61

Nicky Kooijman

Emmeloord

06-10-2007

1000 m

3.18.92

Marleen Loman

Emmeloord

02-10-2003

1000 m W

7.05.6

Liesbeth van Leeuwen

Zaandam

02-07-1999

Hoogspringen

1.35

Jantine Walsma
Janneke Bruijntjes

Zwolle
Epe

08-09-1996
23-06-2007

Verspringen

4.35

Linda Butzelaar

Kampen

08-06-1996

Balwerpen

35.82

Leonie Meyaard

Kampen

13-04-1988

Kogelstoten

9.96

Corinne Nugter

Harderwijk

21-06-2003

4x60 m

36.5

Kelly v.d. Berg
Marloes Haverkamp
Leonie Meyaard
Regina Koolstra

Zwolle

16-04-1988

(naar boven)

Pupillen B - jongens

onderdeel

Outdoor

prest.

naam

plaats

datum

40 m

6.4

Alexander v.d.Ree

Emmeloord

24-09-1988

40 m H

7.2

Julian Jansen

Epe

10-04-2010

1000 m

3.31.6

Jaap Gerben Vellinga

Meppel

20-09-2003

1000 m W

6.33.4

Sander van Leeuwen

Zaandam

06-07-2001

Hoogspringen

1.30

Raymond Beimers
Julian Jansen

Lelystad
Emmeloord

11-09-1982
18-09-2010

Verspringen

4.49

Julian jansen

Dronten

29-05-2010

Balwerpen

41.70

Wim Holleman

Emmeloord

30-09-1989

Kogelstoten

7.62

Wouter Jan Holleman

Papendal

04-10-1986

4x40 m

28.3

?

Emmeloord

12-06-1993

(naar boven)

Pupillen B - meisjes

onderdeel

Outdoor

prest.

naam

plaats

datum

40 m

6.6 ht*
6,80

Marleen Loman
Bente Luschen

Harderwijk
Emmeloord

15-09-2001
03-10-2015

40 m H

7.3

Janneke Bruintjes

Kampen

18-06-2005

1000 m

3.36.13

Marleen Loman

Assen

25-08-2001

Hoogspringen

1.20

Janneke Bruintjes
Sophie van den Berg

Emmeloord
Zwolle

02-04-2005
03-09-2011

Verspringen

3.80

Bente Luschen

Emmeloord

04-10-2015

Balwerpen

27.00

Bianca de Vries

Emmeloord

27-09-1980

Kogelstoten

6.88

Corinne Nugter

Assen

25-08-2001

4x40 m

28.1

Saskia Bontemps
Leonie Verhulst
Amra v.d. Berg
Angelique Serrarens

Dronten

09-06-1990

* ht = handtijd

(naar boven)

Pupillen C - jongens

onderdeel

Outdoor

prest.

naam

plaats

datum

40 m

6.84

Julian Jansen

Emmeloord

03-10-2009

40 m H

7.5

Roben Kloosterman
Corné Peerdeman

Meppel
Kampen

20-09-2003
18-06-2005

600 m

2.08.3

Corné Peerdeman

Kampen

18-06-2005

1000 m W

6.50.3

Sander van Leeuwen

Zaandam

01-09-2000

Hoogspringen

1.15
1.15
1.15

Roben Kloosterman
Julian Jansen
Jasper Hegeman

Meppel
Zwolle
Dronten

20-09-2003
07-09-2009
21-05-2016

Verspringen

3.96

Julian Jansen

Emmeloord

03-10-2009

Balwerpen

29.84

Carlo Molly

Emmeloord

13-06-1987

Kogelstoten

6.70

Arnout Hoogeveen

Emmeloord

16-05-1992

4x40 m

34.9

N. Kasper
Jarno Dekker
C. Kasper
B. Muis

Dronten

23-04-1994

(naar boven)

Pupillen C - meisjes

onderdeel

Outdoor

prest.

naam

plaats

datum

40 meter

6.9

Karin van Groningen

Harderwijk

15-09-2001

40 m H

7.8

Janneke Bruintjes

Harderwijk

11-09-2004

600 meter

2.08.4

Manon van der Zwaard

Epe

21-06-2014

Hoogspringen

1.05

Janneke Bruintjes
Anouk Schoop
Manon van der Zwaard

Zwolle
Zwolle
Epe

04-09-2004
04-09-2010
21-06-2014

Verspringen

3.45

Janneke Bruintjes

Harderwijk

11-09-2004

Balwerpen

24.38

Rosalie Haasjes

Harderwijk

20-04-1996

Kogelstoten

6.38

Rosalie Haasjes
Karin van Groningen

Zwolle
Kampen

14-09-1996
16-06-2001

4x40 m

32.8

Nienke Voesten
Isabel de Nekker
Anouk Schoop
Sophie van den Berg

Dronten

29-05-2010

(naar boven)

Junioren A - Jongens

 

onderdeel

Outdoor

prest.

naam

plaats

datum

110 mH

15.6

Marcel Roorda

Hengelo

08-06-1986

100 m

11.1

Marcel Hegeman

Rene Kaptein

Krommenie

Zwolle

23-08-1987

27-05-1989

200 m

22.96

Michael Kampen

Amsterdam

15-06-1997

400 m

49.06

Arie Ruyter

Honefoss

23-06-1977

400 mH

59.7

Marcel Hegeman

Zwolle

09-07-1987

800 m

1.49.5

Arie Ruyter

Papendal

30-05-1977

1000 m

2.28.8

Arie Ruyter

Bochum(D)

28-08-1977

1500 m

3.48.7

Arie Ruyter

Helsinki

30-06-1977

1 mijl

4.33.5

Gustav Roorda

Heerenveen

14-09-1994

3000 m

8.27.4

Kees Ruyter

Papendal

16-07-1975

5000 m

15.04.6

Cees Ruyter

Bocholt

13-07-1975

10.000 m

32.56.90

Niels van Veen

Lelystad

30-06-1996

3000 mSteeple

9.50.5

Louis Pearson

Zevenaar

03-07-1988

Hoogspringen

1.96

Marcel Roorda

Emmeloord

27-09-1986

Verspringen

6.87

Hugo van den Berg

Vught

01-07-2017

Hinkstapsprong

12.78

Hugo van den Berg

Emmeloord

16-06-2017

Polsstokhoog

4.10

Silvester Bakker

Zwolle

06-11-1991

Kogelstoten

14.67

Cor v.d.Berg

Papendal

04-10-1986

Discuswerpen

40.90

Johannes v.d.Velde

Apeldoorn

10-10-1965

Speerwerpen

48.94

Koen van Ingen-Schenau

Valkenswaard

29-08-1987

Kogelslingeren

?

Gustav Roorda

Zwolle

07-04-1994

10-kamp

6156

Marcel Roorda

Zevenaar

24-08-1986

4x100 m

44.7

Koen van Ingen-Schenau,
Marcel Roorda,
Ludolf Lof,
Marcel Hegeman

Hengelo

08-06-1986

4x800 m

8.14.3

?

Nijmegen

01-10-1977

(naar boven)

Junioren B - Jongens

 

onderdeel

Outdoor

prest.

naam

plaats

datum

100 m

11.52

Julian Jansen

Emmeloord

13-05-2017

110 mH

14.87

Robin Boersma

Amsterdam

25-05-2017

200 m

23.63

Michael Kampen

Apedoorn

18-06-1995

300 m

36.4

Evert Hoving

Nijmegen

17-06-1970

300 mH

42.2

Wilco de Vos

Zwolle

09-07-1982

400 mH

57.56

Robin Boersma

Emmeloord

16-06-2017

400 m

52,74

Julian Jansen

Emmeloord

16-06-2017

600 m

1.28.9

Evert Hoving

Leeuwarden

14-05-1969

800 m

1.55.5

Evert Hoving

Leeuwarden

09-08-1970

1000 m

2.36.4

Rogier Koopman

Emmeloord

11-06-1991

1500 m

4.05.73

Niels van Veen

Apeldoorn

02-07-1994

1 mijl

4.59.56

Jens Dijkstra (JC)

Steenwijk

10-07-2015

3000 m

8.52.3

Niels van Veen

Papendal

08-10-1994

5000 m

15:32.7

Niels van Veen

Lelystad

08-07-1994

2000 mSteeple

6.25.4

Arie Ruyter

?

?

Hoogspringen

1.86

Onno v.d.Mark

Apeldoorn

28-05-1993

Verspringen

6.39

Ralph Hauch

Beverwijk

18-08-1985

Hinkstapsprong

12.14

Robin Boersma

Wijchen

21-05-2017

Polsstokhoog

3.60

3.60

Raymond Beimers

Jurry van der Woude

Willebroek

Apeldoorn

23-07-1983

19-05-2006

Kogelstoten

15.39

Raymond Beimers

Leiden

01-07-1990

Discuswerpen

40.54

Raymond Beimers

Sneek

27-03-1989

Speerwerpen

49.38

Arnout Hoogeveen

Uden

24-06-2001

Kogelslingeren

?

Arjan Heyne

Emmeloord

08-05-1997

9-kamp

5442

Raymond Beimers

Zwolle

14-05-1989

4x100 m

46.00

Alexander v.d. Ree,
Michael Kampen,
Arjan Hoving,
Reinder Wilms

Emmeloord

10-06-1994

(naar boven)

Junioren C - Jongens

onderdeel

Outdoor

prest.

naam

plaats

datum

100 m

11.6

Alexander v.d.Ree

Ede

04-06-1994

100 m H

13,93

Robin Boersma Heerde 28-05-2016

200 m

24.2

Arjan Heyne

Apeldoorn

07-07-1995

300 m H

41.9

Raymond Beimers

Zwolle

17-06-1988

400 m

54.13

Arjan Hoving

Hilversum

19-09-1993

600 m

1.35.6

Evert Hoving

Apeldoorn

24-08-1969

800 m

2.02.9

Arjan Hoving

Papendal

16-10-1993

1000 m

2.42.6

Arjan Hoving

Emmeloord

01-09-1993

1500 m

4.19.9

Klaas Molenaar

Emmeloord

26-09-1992

1500 m Steeple

5.07

Bert Nell

Nijmegen

05-07-1986

1 mijl

4.59.56

Jens Dijkstra

Steenwijk

10-07-2015

3000 m

9.45.8

Rogier Koopman

Emmeloord

29-09-1990

3000 m W

20.31.8

Sander van Leeuwen

Rotterdam

18-03-2007

5 km W

33.30

Sander van Leeuwen

Amsterdam

11-02-2007

5000 m

17.17.4

Jens Dijkstra

Emmeloord

03-10-2015

Hoogspringen

1.81

Onno v.d.Mark

Heerenveen

14-06-1991

Verspringen

6.32

Julian Jansen Amsterdam 28-08-2016

Hinkstapsprong

11.61

Owen Beuckens

Amsterdam

28-08-2016

Polsstokhoog

3.10

Raymond Beimers

Apeldoorn

07-05-1988

Kogelstoten

14.90

Raymond Beimers

Hengelo

04-06-1988

Discuswerpen

44.98

Raymond Beimers

Zwolle

12-06-1988

Speerwerpen

45.40

Raymond Beimers

Emmeloord

25-09-1988

8-kamp

5827

Raymond Beimers

Zwolle

12-06-1988

4x100 m

46,39

Enrico Loof,
Tom Roossink,
Robin Boersma,
Julian Jansen

Amstelveen


25-09-2016

(naar boven)

Junioren D - Jongens

onderdeel

Outdoor

prest.

naam

plaats

datum

80 m

10.1

Alexander v.d.Ree

Kampen

25-04-1992

80 m H

12.18

Julian Jansen

Kampen

21-06-2014

600 m

1.42.9

Kees Ruyter

?

?

1000 m

3.00.2

Jos Winters

Emmeloord

05-06-1993

1000 m W

6.19.5

Sander van Leeuwen

Rotterdam

21-03-2004

3000 m W

22.44.0

Sander van Leeuwen

Zaandam

03-06-2005

Hoogspringen

1.64

Raymond Beimers

Emmeloord

27-09-1986

Verspringen

5.48

Raymond Beimers

Zwolle

23-08-1986

Polsstokhoog

2.55

Gabe de Jong

Zwolle

27-06-1987

Kogelstoten

13.81

Raymond Beimers

Emmeloord

28-09-1986

Discuswerpen

34.76

Gabe de Jong

Helmond

19-09-1987

Speerwerpen

44.60

Raymond Beimers

Apeldoorn

31-05-1986

7-kamp

4581

Raymond Beimers

Zwolle

24-08-1986

4x80 m

41,80

Robin Boersma
Owen Beuckens
Tom Roossink
Enrico Loof

Amersfoort

13-09-2014

(naar boven)

Junioren A - Meisjes

onderdeel

Outdoor

rest.

naam

plaats

datum

100 m

12.56

Manon Schoop

Heerenveen

20-05-2017

100 m H

14.50

Rianne Beuling

Emmeloord

13-05-2017

200 m

25.37

Manon Schoop

Heerenveen

20-05-2017

300 m H

44.55

Roos-Sanne Claassen

Epe

28-04-2013

400 m

58.24

Roos-SanneClaassen

Tilburg

20-05-2013

400 m H

62.19

Roos-SanneClaassen (MB)

Zwolle

25-06-2010

800 m

2.12.93

Marleen Loman

Alphen a/d Rijn

09-07-2011

1000 m

2.58.34

Marleen Loman

Lisse

14-05-2011

1500 m

4.37.80

Marleen Loman

Leiden

11-06-2011

3000 m

10.39.98

Corelien Kloek

Leeuwarden

29-04-2006

3000 m W

18.34.5

Liesbeth van Leeuwen

Zaandam

08-09-2006

5000 m

18.25.9

Corelien Kloek

Emmeloord

14-10-2006

5000 m W

31.58.3

Liesbeth van Leeuwen

Rotterdam

09-09-2007

10 km WN.R.

64.22

Liesbeth van Leeuwen

Amsterdam

28-01-2007

Hoogspringen

1.74

Manon Schoop

Vught

02-07-2017

Verspringen

5.63

Janneke Bruintjes(MB)

Alphe a/d Rijn

15-09-2013

Hinkstapsprong

11.76

Roos-SanneClaassen(MB)

Almelo

18-04-2010

Polsstokhoog

2.00

Wendy Koolhaas (MB)

Emmeloord

08-05-1997

Kogelstoten

15.37

Corinne Nugter

Talinn

23-07-2011

Discuswerpen

50.62

Corinne Nugter

Amsterdam

31-07-2011

Speerwerpen

47.32

Christa Speyer

Utrecht

18-09-1988

Kogelslingeren

52.08

Wendy Koolhaas

Boskoop

19-09-1998

7-kamp

4716

Manon Schoop

Emmeloord

14-05-2017

4x100 m

50.51

Jacqueline de Jonge,
Gerrie Zijlstra,
Melinda Naayen,
Jacqueline Klappe

Rotterdam

19-09-1987

4x400 m

4.18.6

Nienke de Wit,
Lisette Moerdijk,
Lisette Sloots,
Gerrie Zijlstra

Hengelo

24-05-1987

naar boven)

Junioren B - Meisjes

onderdeel

Outdoor

prest.

naam

plaats

Datum

100 m

12.57

Paula Schouten

Lisse

28-06-2003

100 m H

14.39

Rianne Beuling

Breda

03-07-2016

200 m

25.81

Manon Schoop

Emmeloord

23-05-2015

300 m H

44.5

Roos-SanneClaassen

Apeldoorn

27-03-2010

400 m H

62.19

Roos-SanneClaassen

Zwolle

25-06-2010

400 m

58.40

Roos-SanneClaassen

Uden

02-07-2011

600 m

1.36.66

Marleen Loman (MC)

Almelo

03-06-2007

800 m

2.13.19

Marleen Loman

Leiden

13-06-2009

1000 m

2.59.38

Marleen Loman (MC)

Amsterdam

25-08-2007

1500 m

4.46.34

Marleen Loman

Emmeloord

28-06-2009

3000 m

11.20.0

Marleen Loman (MC)

Emmeloord

30-10-2007

3000m W

19.00.1

Liesbeth van Leeuwen

Zaandam

22-04-2005

5000m W

32.45.8

Liesbeth van Leeuwen

Zaandam

23-01-2005

10 km W

70.44

Liesbeth van Leeuwen

Biddinghuizen

21-08-2004

Hoogspringen

1.72

Janneke Bruintjes

Eindhoven

29-06-2013

Verspringen

5.63

Janneke Bruintjes

Alphen a/d Rijn

15-09-2013

H.S.S.

11.76

Roos-SanneClaassen

Almelo

18-04-2010

Polsstokhoog

2.00

Wendy Koolhaas

Emmeloord

08-05-1997

Kogelstoten

16.68

Corinne Nugter

Emmeloord

27-06-2009

Discuswerpen

45.54

Corinne Nugter

Tampere(F)

21-07-2009

Speerwerpen

45.38

Inge Hogeveen

Zierikzee

11-06-1995

Kogelslingeren

31.20

Wendy Koolhaas

Emmeloord

08-05-1997

7-kamp

4911

Inge Hoogeveen

Zierikzee

11-06-1995

4x100 m

50.51

Jacqueline Klappe,
Gerrie Zijlstra,
Melinda Naayen,
Jacqueline de Jonge

Rotterdam

19-09-1987

(naar boven)

Junioren C - meisjes

onderdeel

Outdoor

prest.

naam

plaats

datum

80 m

10.23

Manon Schoop

Emmeloord

28-06-2014

80 m H

11,91

Rianne Beuling

Rheine (D)

06-09-2014

150m

18,86

Manon Schoop

Stadskanaal

05-07-2014

300mh

45.66

Roos-SanneClaassen

Amsterdam

22-08-2009

200 m

26.30

Maureen Louws

Vught

02-07-2017

400 m

60.14

Roos-SanneClaassen

Zutphen

07-06-2009

600 m

1.36.66

Marleen Loman

Almelo

03-06-2007

800 m

2.17.84

Marleen Loman

Emmeloord

04-07-2007

1000 m

2.59.38

Marleen Loman

Amsterdam

25-08-2007

1000 m W

5.49.48

Liesbeth van Leeuwen

Amsterdam

09-06-2003

1500 m

4.53.97

Marleen Loman

Heerde

09-05-2007

3000 m

11.20.0

Marleen Loman

Emmeloord

30-10-2007

3000 m W

19.26.9

Liesbeth van Leeuwen

Rotterdam

17-03-2002

Hoogspringen

1.70

Manon Schoop

Emmeloord

04-10-2014

Verspringen

5.36

Janneke Bruintjes

Dronten

09-04-2011

H.S.S.

9.95

Anouk Schoop Emmeloord 09-07-2016

Kogelstoten

14.41

Corinne Nugter

Steenwijk

14-10-2007

Discuswerpen

40.90

Corinne Nugter

Utrecht

07-07-2007

Speerwerpen

37.52

Wendy Koolhaas

Emmeloord

10-06-1995

7-kamp

4260

Wendy Koolhaas

Apeldoorn

21-05-1995

4x80 m

40,92

Manon Schoop
Rianne Beuling
Imke Hilderink
Esmay Meinders

Rotterdam

14-09-2013

(naar boven)

Junioren D - Meisjes

onderdeel

Outdoor

prest.

naam

plaats

datum

60 m

8.30

Emma Hoving

Emmeloord

28-06-2014

60 m H

9.57

Rianne Beuling

Emmeloord

23-06-2012

600 m

1.43.0

Marleen Loman

Leeuwarden

25-09-2004

1000 m

3.08.24

Marleen Loman

Emmeloord

18-06-2005

1000 m W

5.46.9

Liesbeth van Leeuwen

Zaandam

06-07-2001

1000m st chase

3.32.93

Roos-SanneClaassen

Amsterdam

02-09-2007

Hoogspringen

1.65

Janneke Bruintjes

Amsterdam

06-09-2009

Verspringen

5.04

Janneke Bruintjes

Amsterdam

06-09-2009

Kogelstoten

12.91

Corinne Nugter

Steenwijk

16-10-2005

Discuswerpen

29.50

Corinne Nugter

Amsterdam

04-09-2005

Speerwerpen

34.88

Inge Hoogeveen

Papendal

01-09-1991

6-kamp

3313

Wendy Koolhaas

Gendringen

13-06-1993

4x60 m

32.21

Manon Schoop
Marit Houwer
Imke Hilderink
Rianne Beuling

Emmeloord

23-06-2012

(naar boven)

Mannen

 

onderdeel

Outdoor

prest.

naam

plaats

datum

100 m

10.9

Marcel Roorda

Krommenie

23-08-1987

200 m

22.09

Leon ten Klooster

Utrecht

15-07-2017

300 m

35.19

Leon ten Klooster

Dronten

28-06-2017

400 m

48.5

Evert Hoving

Papendal

04-06-1975

600 m

1.25.1

Kees Boot

Nijmegen

17-04-1988

800 m

1.47.11

Evert Hoving

Sittard

10-07-1977

1000 m

2.19.3

Evert Hoving

Gateshead

26-07-1975

1500 m

3.37.31

Evert Hoving

Stockholm

05-07-1976

1 mijl

3.57.8

Evert Hoving

Gateshead

30-07-1977

2000 m

5.36.5

Luis Pearson

Amersfoort

24-09-1997

3000 m

8.11.0

Evert Hoving

Bremen

08-05-1975

5000 m

14.11.6

Evert Hoving

Papendal

15-06-1977

5000 m W

30.40.15

Aad van Leeuwen (m50)

Barendrecht

18-05-2002

10000 m

29.51.0

Evert Hoving

Papendal

02-04-1980

10000 m W

64.26.3

Aad van Leeuwen (m55)

Zaandam

22-01-2006

1 uur

17335 m

Luis Pearson

Emmeloord

01-04-1995

1 uur W

9441 m

Aad van Leeuwen (m50)

Zaandam

07-06-2002


2 uur W


16.898 m

Aad van Leeuwen

Rotterdam

18-10-2015
 

20000 m W

2.16.54

Aad van Leeuwen (m50)

Emmeloord

23-08-2003

110 mh

15.1

Simon Zoetebier

Emmen

19-06-1994

400 mh

56.2

Peter Niekus

Zwolle

09-07-1987

3000 m steeple

9.48.5

Jaap Vlaming

Zoetermeer

08-10-1989

ver

7.11

Simon Zoetebier

Hilversum

23-05-1994

hoog

2.05

Onno van de Mark

Emmen

14-05-2000

polshoog

4.10

Silvester Bakker

Zwolle

11-06-1991

h.s.s.

13.17

Robert Roorda

Zwolle

24-04-1988

discus

50.99

Norbert Dreifurst

Sneek

19-09-1984

kogel

14.97

Norbert Dreifurst

Zwolle

19-06-1984

speer

56.42

Sander de Lange

Hilversum

17-05-1987

Kogelsl.

22.94

Harold Oeverhaus

Emmeloord

29-05-1996

4x100 m

43.46

Marcel Roorda,
Robert Roorda,
Peter Niekus,
Marcel Hegeman

Rotterdam

19-09-1987


4X200 m

1.31.0

Ron Eykenboom,
Ludolf Lof,
Peter Niekus,
Marcel Roorda

Groningen

21-09-1986


4x400 m

3.25.13

Peter Niekus,
Ron Eykenboom,
Marcel Hegeman,
Kees Boot

Rotterdam

19-09-1987


4x800 m

7.32.7

Arie Ruyter,
Jos Ruyter-T,
Evert Hoving,
Cees Ruyter

Den Haag

25-09-1976


4x1500 m

15.50.70

Arie.Ruyter,
Cees Ruyter,
Evert Hoving,
??

Den Haag

13-09-1980


ZweedseEst.400

300-200-100

2.05.5

Evert Hoving,
Arie Ruyter,
Jos Reinards,
Cees Ruyter

Honefoss(Noo)

27-06-1977


Olymp.Est. 800-

400-200-200

3.47.5

Jos Reinards,
K. de Grouw,
Arie Ruyter,
Jan Ruyter-T

Harderwijk

08-05-1976


Sprint-2kamp

1565

11.17-22.39

Leon ten Klooster

Emmeloord

14-08-2017


Werp-3kamp

2007

44.72 14.27

39.68

Norbert Dreifurst

Drachten

05-06-1985


10-kamp *

5290

Rene Slaap

Emmeloord

18-05-1997









* 12.09-6.09-10.48-1.76-55.51-17.78-28.40-2.60-44.72-4.51.11

(naar boven)

Mannen 35+

 

onderdeel

Outdoor

prest.

naam

plaats

datum

100 m

12.0

Joop Waterman (M40)

Zevenaar

13-04-1985

200 m

25.2

Joop Waterman (M40)

Drachten

05-06-1985

300 m

40.3

Jeroen Vels

Steenwijk

19-07-2013

400 m

55.1

Jaap Vlaming

Zevenaar

06-09-1992

600 m

1.46.4

Jan Hoving (M40)

Nijmegen

18-04-1992

800 m

2.00.0

Jaap Vlaming

Amsterdam

02-08-1991

1000 m

2.40.8

Jaap Vlaming

Emmeloord

01-06-1994

1500 m

4.11.64

Jaap Vlaming

Emmeloord

28-05-1994

1 EM

4.34.0

Jaap Vlaming

Emmen

03-07-1992

3000 m

9.03.06

Jaap Vlaming

Emmeloord

06-06-1992

3000 m Steeple

9.51.0

Jaap Vlaming

Emmen

10-06-1996

3000 m W

18.25.3

Aad van Leeuwen (M50)

Zaandam

26-04-2002

5000 m

15.29.23

Gerard Hesselmans

Emmen

09-05-1996

5000 m W

30.40.15

Aad van Leeuwen (M50)

Barendrecht

18-05-2002

10000 m

33.12.0

Gerard Hesselmans (M40)

Emmeloord

16-06-1999

10000 m W

64.26.3

Aad van Leeuwen (M55)

Zaandam

22-01-2006

1 uur

17060 m

Jaap Vlaming

Emmeloord

03-04-1999

1 uur W

9441 m

Aad van Leeuwen (M50)

Zaandam

07-06-2002


2 uur W


16.898 m

Aad van Leeuwen (M65)

Rotterdam

18-10-2015

20000 m W

2.16.54

Aad van Leeuwen (M50)

Emmeloord

23-08-2003

110 m H

17.6

Jan Ruyter-T

Emmen

17-05-1992

ver

5.38

Rienk Nicolai (M40)

Emmeloord

29-09-1984

polshoog

2.80

Rienk Nicolai (M40)

Emmeloord

30-09-1984

hoog

1.55

Jan Ruyter-T

Zevenaar

21-05-1992

kogel

13.50

Jan Pieter Dijkstra

Sneek

05-09-1990

kogelslingeren

16.60

Jan Hoving (M45)

Emmeloord

08-05-1997

speer

37.60

Anton v.d. Berg (M40)

Emmeloord

01-10-1994

discus

46.31

Wim de Wolff (M40)

Santpoort

09-2004

sprint 2-kamp

1033
12.1-25.2

Joop Waterman (M40)

Drachten

05-06-1985

werp 3-kamp

1169
27.28-8.95-32.74

Jan Hoving (M40)

Emmeloord

20-10-1991

10-kamp

3735

Rienk Nicolai (M40)

Emmeloord

30-09-1984

Zweedse estafette

2.24.8

Jan Ruyter-K,
Jan Ruyter-T,
J.P. Dijkstra,
H.Groenewegen

Epe

17-05-1998

(naar boven)

Mannen 40+

 

onderdeel

Outdoor

prest.

naam

plaats

datum

100 m

12.0

Joop Waterman

Zevenaar

13-04-1985

200 m

25.2

Joop Waterman

Drachten

05-06-1985

300 m

40.3

Jeroen Vels

Steenwijk

19-07-2014

400 m

56.2

Jan Ruyter

Hilversum

19-05-1996

600 m

1.35.99

Jeroen Vels

NiAmersfoort

01-07-2017

800 m

2.06.2

Clemens Overmars

Kampen

13-07-1993

1000 m

2.47.6

Hein Pragt

Emmeloord

01-06-1994

1500 m

4.21.76 4.21.7

Jaap Vlaming,
Clemens Overmars

Leeuwarden Emmeloord

26-06-1996 09-05-1992

1 EM

5.12.3

Pieter-Jan Vlaming

Steenwijk

20-07-2001

3000 m

9.25.9

Clemens Overmars

Amsterdam

13-08-1993

3000 m W

18.25.3

Aad van Leeuwen (M50)

Zaandam

26-04-2002

5000 m

15.40.0

Gerard Hesselmans

Emmen

14-05-2000

5000 m W

30.40.15

Aad van Leeuwen (M50)

Barendrecht

18-05-2002

10000 m

33.12.0

Gerard Hesselmans

Emmeloord

16-06-1999

10000 m W

64.26.3

Aad van Leeuwen (M55)

Zaandam

22-01-2006

1 uur

14112 m

Aad van Leeuwen (M45)

Emmeloord

01-04-1995

1 uur W

9441 m

Aad van Leeuwen (M50)

Zaandam

07-06-2002


2 uur W


16.898 m

Aad van Leeuwen (M65)

Rotterdam

18-10-2015 

20000 m W

2.16.54

Aad van Leeuwen (M50)

Emmeloord

23-08-2003

100 m H

21.3

Rienk Nicolai

Emmeloord

30-09-1984

ver

5.38

Rienk Nicolai

Emmeloord

29-09-1984

polshoog

2.80

Rienk Nicolai

Emmeloord

30-09-1984

hoog

1.55

Jeroen Vels

Emmeloord

03-10-2015

kogel

12.85

Wim de Wolff

Santpoort

09-2000

kogelslingeren

16.60

Jan Hoving (M45)

Emmeloord

08-05-1997

speer

37.60

Anton v.d. Berg

Emmeloord

01-10-1994

discus

46.31

Wim de Wolff

Santpoort

09-2004

sprint 2-kamp

1033
12.1-25.2

Joop Waterman

Drachten

05-06-1985

werp 3-kamp

1169
27.28-8.95 32.74

Jan Hoving

Emmeloord

20-10-1991

10-kamp

3735

Rienk Nicolai

Emmeloord

30-09-1984

Zweedse estafette

2.24.8

Jan Ruyter-K,
JanRuyter-T,
J.P.Dijkstra,
H.Groenewegen

Epe

17-05-1998

(naar boven)

Vrouwen

 

onderdeel

Outdoor

prest.

naam

plaats

datum

100 m

12.56

Manon Schoop (MA)

Heerenveen

20-05-2017

200 m

25.37

Manon Schoop (MA)

Heerenveen

20-05-2017

300 m

43.00

Gerrie Zijlstra (MA)

Nijmegen

17-04-1988

400 m

58.24

Roos-Sanne Claassen (MA)

Tilburg

20-05-2013

600 m

1.36.66

Marleen Loman (MC)

Almelo

03-06-2007

800 m

2.11.78

Marleen Loman

Hoorn

12-05-2012

1000 m

2.58.34

Marleen Loman (MA)

Lisse

14-05-2011

1500 m

4.34.18

Marleen Loman

Wageningen

18-05-2012

3000 m steeple

12.24,66

Marleen Loman

Harderwijk

18-06-2017

3000 m

10.20.3

Carolien Rijkelijkhuizen

Groningen

21-06-1989

3000 m W

16.48.4

Liesbeth van Leeuwen

Gouda

13-05-2010

5000 m

17.48.5

Carolien Rijkelijkhuizen

Utrecht

02-06-1989

5000 m W

28.28.2

Liesbeth van Leeuwen

Dordrecht

21-03-2010

10.000m

39.35.8

Jacolien Ruizendaal

Steenwijk

19-07-2013

10.000 m W *

57.28.5

Liesbeth van Leeuwen

Dordrecht

21-03-2010

1 uur W

10.343

Liesbeth van Leeuwen

Dordrecht

21-03-2010

100 m h

14.50

Rianne Beuling (MA)

Emmeloord

13-05-2017

400 m h

61.24

Roos-Sanne Claassen

Waco (USA)

19-04-2014

hoogspringen

1.74

Manon Schoop (MA)

Vught

02-07-2017

h.s.s.

11.76

Roos-Sanne Claassen (MB)

Almelo

18-04-2010

ver

5.63

Janneke Bruintjes

Alphen a/d Rijn

14-07-2017

polshoog

2.70

Karin van Groningen

Emmeloord

29-05-2016

discus

57,97

Corinne Nugter

Utrecht

03-06-2017

kogel

15.80

Corinne Nugter

Lisse

11-05-2013

Kogelslingeren

52.08

Wendy Koolhaas (MA)

Boskoop

19-09-1998

speer

47.32

Christa Speyer (MA)

Utrecht

18-09-1988

4 x 100 m

50.28

Rianne Beuling,
Janneke Bruintjes, Esmay Meinders, Manon Schoop


Emmeloord

29-05-2016

4 x 200 m

1.50.13

Inge de Boer,
Leonie Meyaard, R. ter Laak, Marjan Tichelaar

Apeldoorn

17-06-1995

4 x 400 m

4.18.6

N. de Wit,
Lisette Moerdijk, Lisette Sloots, Gerrie Zijlstra

Hengelo

24-05-1987

Zweedse Estafette

2.22,32

Rianne Beuling,
Karin van Groningen
Manon Schoop,
Janneke Bruintjes

Harderwijk

07-06-2015

Sprint-2kamp

1410

(12.6-26.5)

Joke Winkelman

Zevenaar

15-06-1980

Werp-3kamp

2495

41.04

14.49

47.32

Christa Speyer (MA)

Utrecht

18-09-1988

7-kamp **

5025

Marjon Tichelaar

Assen

01-10-1995

*   Nederlands record 10.000m snelwandelen neo-senioren vrouwen

** 15.26-1.68-11.14-26.93-5.49-34.06-2.20.72

(naar boven)

Vrouwen 35+

 

onderdeel

Outdoor

prest.

naam

plaats

datum

100 m

14.8

Klara Slijkhuis

Emmeloord

03-06-1992

200 m

30,52

Jolanda Pater (V45)

Emmeloord

16-06-2017

400 m H
1.25.38  Agnes Olgers (V45)
Gouda 11-06-2017

800 m

2.34.2

Grietje Overmars (V40)

Zevenaar

21-06-1992

1000 m

3.23.9

Marijke Krutzen

Emmeloord

22-03-2000

1500 m

5.17.0

Wil van Assen

Emmeloord

30-09-1984

2000 m steeple 8.13.04 Agnes Olgers (V45)
Edam 02-07-2017

3000 m

10.37.43

Marijke Krutzen

Emmeloord

04-10-1997

5000 m

18.44.1

Marijke Krutzen

Emmeloord

03-09-1997

hoog

1.27

Klara Slijkhuis

Emmeloord

26-09-1992

ver

4.08

Klara Slijkhuis

Emmeloord

26-09-1992

discus

25.08

Annet Hegeman

Alphen aan de Rijn

04-05-2014

kogel

8.63

Marina Hoving

Groningen

20-05-1990

speer

24.04

Klara Slijkhuis

Emmeloord

26-09-1992

Sprint-2kamp

356

Klara Slijkhuis

Emmeloord

03-06-1992

Werp-3kamp

849

Klara Slijkhuis

Emmeloord

03-06-1992

 

(naar boven)

 

Vrouwen 40+

 

onderdeel

outdoor

prest.

naam

plaats

datum

100 m

15.10

Jolanda Pater (V45)

Gouda

10-06-2017

200 m

30.52

Jolanda Pater (V45)

Emmeloord

16-06-2017

400 m h

1.25.38

Agnes Olgers (V45)

Gouda

11-06-2017

800 m

2.34.2

Grietje Overmars (V40)

Zevenaar

21-06-1992

2000 m steeple

8.13.04

Agnes Olgers (V45)

Edam

02-07-2017


 

(naar boven)

 

 

 

 

 

 

Sponsoren

 

Facebook

Twitter