C finale U16/U14 competitie
Zaterdag 17 september organiseren wij de C finale van de U16/U14 competitie. Voorheen de CD-competitie.
Het verloop van de wedstrijd met de uitslagen vind je op atletiek.nu.
De inschrijving is geopend en sluit op 14 september om 23:59 uur.
Het definitieve chronoloog vind je hier.
Juryleden mogen zich melden in de kantine voor een kop koffie en een T-shirt om herkenbaar te zijn.
Startnummers mogen ook in de kantine opgehaald worden door de ploegleiders. Deze liggen per team klaar.
Voorafgaand aan de wedstrijd wordt er een vlaggenparade gehouden.
Hierbij lopen de teams een ronde over de baan met een vlag van hun club.
De parade begint om 10:30 uur vanaf het bijveld naast de atletiekbaan.
De volgorde van deze parade is als volgt.
Team | Categorie | Plaats | |
AAV '36 | U16 Meisjes | Alphen aan den Rijn | |
AV 1923 | U16 Meisjes | Amsterdam | |
AV Achilles Top | U16 Meisjes | Etten-Leur | |
AV Athlos | U14 Jongens | Hardewijk | |
AV Athlos | U16 Meisjes | Hardewijk | |
AV Atos | U14 Jongens | Amsterdam | |
AV Attila | U16 Meisjes | Tilburg | |
AV Clytoneus | U16 Jongens | Woerden | |
AV Fortuna | U14 Jongens | Vlaardingen | |
AV Fortuna | U14 Meisjes | Vlaardingen | |
AV Hera | U16 Meisjes | Heerhugowaard | |
AV Hollandia | U14 Jongens | Hoorn | |
AV Hollandia | U14 Meisjes | Hoorn | |
AV Lycurgus | U14 Jongens | Assendelft | |
AV Lycurgus | U16 Meisjes | Assendelft | |
AV Nea-Volharding | U14 Meisjes | Purmerend | |
AV Nijkerk | U16 Jongens | Nijkerk | |
AV NOP | U14 Jongens | Emmeloord | |
AV Olympus '70 | U16 Meisjes | Naaldwijk | |
AV Pijnenburg | U14 Meisjes | Soest | |
AV Startbaan | U16 Meisjes | Amstelveen | |
AV Valkenswaard | U14 Meisjes | Valkenswaard | |
AV Zuidwal | U16 Jongens | Huizen | |
AV Zuidwal | U14 Jongens | Huizen | |
CAV Energie | U14 Jongens | Barendrecht | |
Ciko '66 | U14 Jongens | Arnhem | |
Ciko '66 | U16 Meisjes | Arnhem | |
Climax | U16 Meisjes | Ede | |
AV DEM | U14 Meisjes | Beverwijk | |
Eindhoven Atletiek | U16 Jongens | Eindhoven | |
Fortius | U14 Meisjes | Dordrecht | |
Groningen Atletiek | U14 Meisjes | Groningen | |
HAC | U14 Jongens | Helmond | |
Hellas Utrecht | U16 Jongens | Utrecht | |
Isala '96 | U16 Jongens | Kampen | |
Leiden Atletiek 2 | U14 Meisjes | Leiden | |
PAC 2 | U16 Jongens | Rotterdam | |
PAC 2 | U14 Jongens | Rotterdam | |
Rotterdam Atletiek | U14 Meisjes | Rotterdam | |
SAV | U16 Jongens | Grootebroek | |
SAV | U14 Jongens | Grootebroek | |
Scorpio | U14 Meisjes | Oosterhout | |
Spado | U16 Jongens | Bergen op Zoom | |
Swift Atletiek | U16 Jongens | Roermond | |
THOR | U16 Jongens | Roosendaal | |
THOR | U16 Meisjes | Roosendaal | |
THOR | U14 Meisjes | Roosendaal |
De onderdelen waar de atleten uit mogen kiezen is als volgt:
Jongens U16:
Onderdelen:
Sprint: 150m
MiLa: 1500m
Horden: 100mH
Werp: Kogel, Speer
Spring: Hoog, Ver
Estafette: 4x100m
U16 Meisjes:
Onderdelen:
Sprint: 150m
MiLa: 1500m
Horden: 80mH
Werp: Discus, Kogel, Speer
Spring: Hoog, Ver
Estafette: 4x80m
U14 Jongens:
Onderdelen:
Sprint: 80m
MiLa: 600m
Horden: 80mH
Werp: Discus, Kogel
Spring: Hoog, Ver
Estafette: 4x80m
Meisjes U14:
Onderdelen:
Sprint: 60m
MiLa: 600m
Horden: 60mH
Werp: Kogel, Speer
Spring: Hoog, Ver
Estafette: 4x60m
Voor deze wedstrijd kunnen we nog wel wat hulp van vrijwilligers gebruiken.
Mocht je willen helpen, stuur dan een mail naar jury@avnop.nl.
Mocht het te druk zijn om te parkeren bij onze accommodatie dan kunt u parkeren bij:
Zwembad het Bosbad
Boslaan 30
8302 AB Emmeloord
Of,
Hockeyclub de Meeuwen
Sportlaan 87B
8302 AX Emmeloord
Hiervandaan kunt u naar onze accommodatie lopen:
AVNOP
Banterweg 2
8302 AC Emmeloord